Kurs na stopień Żeglarz Jachtowy  
KURS NA PATENT ŻEGLARZ JACHTOWY
MAZURY


OFERTA NA ROK 2013

Świetne szkolenie żeglarskie na stopień żeglarza jachtowego, które odbywa się w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich w Ośrodku "Wichrowe Wzgórza" w Rynie. Profesjonalna kadra instruktorska, świetne warunki do nabywania umiejętności żeglarskich. Właściwa droga, aby być Wielkim Żeglarzem...

Zobacz także kurs na stopień: Jachtowy Sternik Morski
Zobacz jakie są zasady weryfikacji na patent:
Kapitan Jachtowy.
  choose language

żeglarze.net

W OFERCIE 2013
Kurs Radiooperatorów VHF/SRC


Filmy z Rejsu Licealistów!
ZOBACZ VIDEO!


NAUKA JAZDY
NA NARTACH WODNYCH


GALERIA
BOCIANIEGO GNIAZDA!

gallery.bocianiegniazdo.org

       
Kurs na stopień Żeglarz Jachtowy  
KURS NA PATENT ŻEGLARZ JACHTOWY
ZALEW ZEGRZYŃSKI I WARSZAWA


OFERTA NA ROK 2013

Świetne szkolenie żeglarskie na stopień żeglarza jachtowego, które jako nowość w ofercie na sezon 2011 odbywa się na Zalewie Zegrzyńskim pod Warszawą. Profesjonalna kadra instruktorska, nowy, bezpieczny i najwyższej klasy sprzęt to gwarancja jakości jaką proponujemy przyszłym żeglarzom!

Zobacz także kurs na stopień: Jachtowy Sternik Morski
Zobacz jakie są zasady weryfikacji na patent:
Kapitan Jachtowy.
 
       
Obóz Życia  
OBÓZ ŻYCIA 2013

Wędrowny Obóz Żeglarski w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich

Największa i najbardziej ciesząca się uznaniem impreza jaką organizuje Licencjonowana Szkoła Żeglarstwa PZŻ Bocianie Gniazdo. Nadzwyczajny obóz wędrowny szlakiem Wielkich Jezior Mazurskich dla młodzieży gimnazjalnej, licealnej i studentów. Wspaniała żeglarska przygoda, świetny odpoczynek i sposób na super relax po wyczerpującym roku szkolnym. Zakwaterowani będziecie na nowych, dużych i komfortowych jachtach. Zobaczycie wszystkie atrakcje Wielkich Jezior Mazurskich m.in: będąc z nami w Galindii przeniesiecie się kilka tysięcy lat wstecz... Będąc na Mamerkach poczujecie smak nocnych podchodów w poniemieckich bunkrach... Poczujecie smak żeglarstwa! Smak przygody na Obozie Życia 2013!
 
       
Kurs na stopień Sternik Motorowodny  
KURS NA PATENT STERNIK MOTOROWODNY

OFERTA NA ROK 2013 według nowych przepisów!

Motorowodniactwo może być równie pasjonujące jak żeglarstwo. Jeśli masz ambicje prowadzić jacht motorowy, pływać skuterem lub holować narciarza wodnego - zapraszamy na kurs. Organizujemy szkolenia w Warszawie, Radomiu oraz na Mazurach: w Rynie i w Mikołajkach.
Zobacz także kursy na patenty:
Morski Sternik Motorowodny,
Licencja Na Holowanie Narciarza Wodnego.
 
       
Czarter jachtów  
CZARTER JACHTÓW

Chcesz wyczarterować nowy, komfortowy i świetnie wyposażony jacht? Dobrze trafiłeś. Port Mikołajki to miejsce, gdzie stacjonuje nasza flota, składająca się z nowych i bardzo dobrze wyposażonych jednostek klasy: Antila 22, Antila 24, Antila 26, Sasanka 660 Supernova, Sasanka VIVA 700, Laguna 25, Solina 27, Omega oraz łodzi motorowej Canada. Szeroka gama oraz wysoki standard naszej floty gwarantuje wspaniale spędzony czas w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

 
       
Czarter jachtów  
OBÓZ ŻEGLARSKI DLA DZIECI JUNGA & KADET

Zapraszamy dzieci w wieku 9-13 lat!

Program Junga & Kadet to wspaniała propozycja dla dzieci pragnących zacząć swoją wielką przygodę z żeglarstwem. Ciekawy program edukacji żeglarskiej w połączeniu z wakacyjnym wypoczynkiem sprawia, że ten sport bardzo często staje się pasją
w bardzo młodym wieku.

 
       
 
WARSZTATY RADIOOPERATORÓW VHF/SRC 2013

Oferta dla osób pragnących sprawnie poruszać się w eterze

Patent żeglarski czy motorowodny nie wystarcza aby móc prowadzić jacht na morzu. Jeśli łódź wyposażona jest w radiostację UKF, przynajmniej jeden z członków załogi musi posiadać świadectwo radiotelefonisty VHF w służbie morskiej i śródlądowej. Jeśli chcesz prawdzić jacht np. na Bałtyku lub w Chorwacji czy Grecji i chcesz dowiedzieć się wszystkiego o obsłudze sprzętu radiokomunikacyjnego, sposobie porozumiewania się w eterze, słownictwie oraz specyficznych procerurach wywoławczych, zapraszamy na warsztaty!
 
       
Obóz Życia  
KURS DOSZKALAJĄCY DLA OSÓB Z PATENTEM

Kurs stacjonarny dla osób z patentem żeglarza jachtowego.

Masz patent? Chcesz szlifować swoje umiejętności? A może masz aspiracje by w przyszłości zostać instruktorem? Ta oferta jest dla Ciebie! Nasi instruktorzy opracowali program kursu doszkalającego, podczas którego utrwalisz nabyte już umiejętności oraz poznasz nowe, ciekawe manewry. Nauczysz się perfekcyjnie manewrować jachtem, poznasz jego wszystkie właściwości a na zakończenie kursu będziesz mógł przystąpić do sprawdzianu dopuszczającego do szkolenia na stopień Młodszego Instruktora Żeglarstwa PZŻ organizowanego przez Komisję Szkolenia ROZŻ.
 
       
Kurs na stopień Instruktor Żeglarstwa PZŻ  
KURS NA STOPIEŃ MŁODSZY
INSTRUKTOR ŻEGLARSTWA PZŻ


OFERTA NA ROK 2013

Jeśli kochasz żeglować i jednoczesnie szukasz pracy na wakacje, ten kurs jest dla Ciebie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby robić to, co się kocha i jednocześnie zarabiać, a z pracy wracać opalonym, usmiechniętym i zadowolonym z życia! Połącz przyjemne
z pożytecznym i zostań instruktorem żeglarstwa. Wystarczy być po maturze, mieć patent i umiejętności żeglarza jachtowego. Zapraszamy na kurs na Młodszego Instruktora Żeglarstwa!
Zobacz także kurs na stopień: Instruktor Rekreacji Ruchowej.
 
       
Kurs na stopień Instruktor Żeglarstwa PZŻ  
KURS NA STOPIEŃ
INSTRUKTOR ŻEGLARSTWA PZŻ


OFERTA NA ROK 2013

Ostatni i najwyższy stopień wtajemniczenia, czyli szkolenie na Instruktora Żeglarstwa PZŻ. Po tym kursie staniesz się prawdziwym zawodowcem. Doskonałe metody nauczania żeglarstwa, które zaszczepimy w Tobie, bedą Ci służyc do końca życia. Nabierzesz pewności siebie, po prostu będziesz profesjonalistą w szkoleniu młodych adeptów żeglarstwa.
Zobacz także kurs na stopień: Instruktor Rekreacji Ruchowej.
 
       
 
MAJOWY REJS LICEALISTÓW 2012

Wspaniała okazja do wiosennego żeglowania!

Rejs dedykowany uczniom szkół średnich i gimnazjum. W czasie gdy starsi koledzy piszą matury lub egzaminy Wy macie czas, aby się zrelaksować tuż przed ostatnim najważniejszym miesiącem w roku szkolnym, a żeglarska przygoda jest jak najbardziej właściwa, by oderwać Was od szarej codzienności.
 
       
Obóz Życia  
WRZEŚNIOWY REJS STUDENCKI SZLAKIEM WJM...

...czyli "Czysta Przyjemność"- wędrowny rejs dla studentów i nie tylko

Czego pragnie student? Oprócz zaliczeń na uczelni, to dobrej zabawy :) "Czysta Przyjemność" to świetna oferta dla studentów aktywny wypoczynek. To nie tylko żeglowanie ale również masa dodatkowych atrakcji. Sprawdź a nie pożałujesz:)
 
       
 
NAUKA JAZDY NA NARTACH WODNYCH

OFERTA 2013

Pasjonują Cię sporty wodne? A może jeszcze w zimę jeździsz na nartach? Nie? Żaden problem! Od podstaw nauczymy Cię i pokażemy Ci w jaki sposób szusować po wodzie za motorówką. To wspaniała okazja, żeby wypróbować czegoś nowego!

 
       

© 2007-2013 by bocianiegniazdo.org | design by: www.slomski.com.pl | kontakt z webmasterem| przesuń do góry